Blog

Prezent na Dzień Ojca

Co kupić swojemu tacie?

Dzień Ojca zbliża się wielkimi krokami… 24 czerwca już niebawem. W tym roku nie zapomnij o swoim tacie.

Kiedyś ojciec postrzegany był głównie jako żywiciel rodziny,  mający zapewnić jej godny byt. Nie wstawał do dzieci w nocy, nie miał czasu na zabawy, bo siłą rzeczy po pracy był po prostu zmęczony i wracał do domu po to by nabrać siły na kolejny, ciężki dzień.

Dziś czasy się zmieniły. Tata coraz częściej dzieli wspólne obowiązki z mamą. Do tego często to on wymyśla najlepsze zabawy. Zabiera na plac zabaw, do parku rozrywki i zapewnia wiele innych atrakcji. Zawsze znajduje czas dla swoich pociech, a jak trzeba to i zmieni brudną pieluszkę.

A co ze starszymi dziećmi? Tata zawsze pomoże odrobić lekcje, wysłucha Cię, gdy potrzebujesz  pogadać, a może wieczorem znajdzie chwilę by zagrać na PS-ie? 😊 Dla ojca nie jest istotne czy masz 5, 10 czy 30 lat. Dla niego zawsze będziesz wyjątkowym dzieckiem. Pokaż mu, że Ty także o nim pamiętasz.

Tata zapewne otrzymał już mnóstwo prezentów, dlatego w tym roku nie idź na łatwiznę. Razem z nami stwórz dla niego wyjątkowy prezent. Proponujemy Wam kilka upominków z personalizacją. Grawer możesz wybrać z naszych przykładów lub przesłać kilka słów napisanych przez Ciebie.

Ten mały gest wzruszy na pewnego nie jednego ojca 😊

Z okazji Dnia Ojca możesz zakupić u nas:

  • niepowtarzalne breloki – świetnie sprawdzą się jako dodatek do kluczy
  • aluminiowe karty z Waszymi zdjęciami oraz życzeniami – coś wyjątkowego i sentymentalnego. Zmieści się w portfelu tak jak zwykła karta bankowa, Twój tata będzie miał ją zawsze przy sobie.
  • wyjątkowe otwieracze do piwa – pomysł na prezent dla każdego miłośnika piwa, gier karcianych lub gadżetów.

Wszystkie wymienione produkty znajdziesz je w zakładce prezent na Dzień Ojca lub klikając tutaj.

Serdecznie zapraszamy do zakupu.